Hakkımızda

Kadir Kortan Kurnaz olarak 1987 yılında ‘Comodore 64’ fuar organizasyonunda çalışarak başladığım profesyonel iş hayatına Yorum Ajans, Telemesaj A.Ş.  Doruk Holding ve Kanal D’de devam ettim.

2003 yılında Ali Kutlar’la birlikte ‘Doku Menajerlik’i kurduk. Birçok ünlü sanatçının menajerliğini bugünlere kadar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Menajerlik dışında festival organizasyonu, tv programcılığı, basın danışmanlığı, reklam müziği yapımı işlerimizin artması nedeniyle 2008 yılında Bukafelos Organizasyon Menajerlik Medya İletişim Hiz.San.Tic.Ltd.Şti’ni kurduk.

Bukafelos Kelime Anlamı

‘Bukafelos’ Makedon dilinde iki kelimenin bir araya gelmesiyle türemiştir.  ‘Buca’ boğa, ‘fallos’ ta kafa anlamına gelmektedir.

Büyük İskender, dünya tarihine yön vermiş bugüne kadar gelmiş geçmiş en önemli insanlardan biridir. Bundan yaklaşık 4 yıl önce Büyük İskender’in hayatı ile ilgili okuduğum bir kitap beni çok etkilemişti. Beni etkileyen kısım yalnızca Büyük İskender değil, onu doğduğu ilk günden beri büyük bir hükümdar ve devlet adamı olarak yetiştiren babası Phillipos’te olmuştur. Bu kitapta ayrıca Büyük İskender’in tüm katıldığı savaşlarda vazgeçilmez yardımcısı olan simsiyah, savaşçı bir atın tasvir edildiği 2-3 sayfalık bölüm vardı. Atın adını da alnındaki boğakafası şeklindeki beyaz akıtmadan esinlenerek ‘Bukafelos’ koymuştu İskender.

Bugün Bukafelos adı altında Kadir Kortan Kurnaz ve Ali Kutlar  yeni ve daha büyük hedeflere koşuyoruz.

Sayısız bayi toplantısı, düğün, festival ve konser organizasyonları gerçekleştirdik. Birçok ünlü sanatçıya menajerlik hizmeti verdik.Yaptığımız reklam müzikleri ile birçok ünlü markanın sesi olduk. Başarıyla yaptığımız tv ve radyo programlarına ,kişi ve kuruluşlara verdiğimiz basın danışmanlığı hizmetlerini de ekledik. Bu alanlardaki bilimsel, titiz, dikkatli, amaca en uygun ve ekonomik çözümleri üreterek hızlı çalışmamızın neticesini her gün daha büyüyerek aldık ve almaya devam ediyoruz. Her başardığımızın işin sonunda da yeni ve daha büyük başarıları hedefliyoruz.

Bize inanıp, güvenen, destek olan herkese minnetlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla,
Bukafelos